Strona Główna BIP Strona Główna
Służba zawodowa
 
KWALIFIKACJE DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY ZAWODOWEJ

7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ
ul. Piłsudskiego 72, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Termin kwalifikacji: 10 listopad 2017 r. od godz. 8.30

16 BATALION SAPERÓW W NISKU
ul. Sandomierska 20, 37-400 Nisko

Termin kwalifikacji: 27.10.2017 r. od godz. 8.00

2 PUŁK ROZPOZNAWCZY W HRUBIESZOWIE

ul. Dwernickiego 22, 22-500 Hrubieszów

Wolne stanowiska służbowe:
Pobierz plik

8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE

ul. kpt. Mieczysława Medweckiego 10, 32-083 Balice

Wakujące stanowisko służbowe:
Kurier środków i materiałów kryptograficznych (STE: PODOFICER SW: 29A21 U: 5/6/7)

15 BRYGADA WSPARCIA DOWODZENIA W SIERADZU
ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz

Kwalifikacje w korpusie oficerskim i podoficerskim.

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W MALBORKU

ul. 17 marca 20, 82-200 Malbork

Wakujące stanowiska
w korpusie szeregowych i podoficerskim

10 BRYGADA LOGISTYCZNA W OPOLU

ul. Ks. Bolesława Domańskiego 68, 45-820 Opole

Termin kwalifikacji: w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 8.30
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

KOMENDA PORTU WOJENNEGO ŚWINOUJŚCIE
ul. Steyera 28, 72-600 Świnoujście

Termin kwalifikacji: do uzgodnienia pod nr tel. 261 242 634
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska:
kierowca kat. C, C+E, kucharz, elektryk

1 BATALION
STRZELCÓW PODHALAŃSKICH W RZESZOWIE
ul. Lwowska 5, 35-922 Rzeszów

Termin kwalifikacji: do uzgodnienia z JW.
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowisko: kierowca BWP

8 BATALION SAPERÓW MARYNARKI WOJENNEJ DZIWNÓW
ul. Marynarki Wojennej 16, 72-420 Dziwnów

Termin kwalifikacji: do uzgodnienia pod nr tel. 261 248 272
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska:
kierowca kat. C, C+E

BATALION
REPREZENTACYJNY WOJSKA POLSKIEGO
ul. Franciszka Hynka 2, 00-909 Warszawa 60

Termin kwalifikacji:
16 listopad, 07 grudzień 2017 r.

Kwalifikacje do korpusu szeregowego
tel. 261 848 731

5 PUŁK INŻYNIERYJNY W SZCZECINIE
ul. Metalowa 39, 70-727 Szczecin

Termin kwalifikacji: w każdą środę w godz. 8.00-12.00
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska:
elektromechanik, młodszy kierowca, młodszy kierowca radiotelefonista, kierowca, obsługa

JEDNOSTKA WOJSKOWA NIL

ul. Tyniecka 45, 30-901 Kraków

Termin kwalifikacji: do uzgodnienia pod nr tel. 261 132 505
Kwalifikacje do korpusu podoficerskiego

15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W GIŻYCKU
al. Wojska Polskiego 21, 11-500 Giżycko

Termin kwalifikacji: w każdy 2 i 4 poniedziałek każdego miesiąca
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

tel. 261 335 255

9 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ W BRANIEWIE

ul. Sikorskiego 41, 14-500 Braniewo

Termin kwalifikacji: w każdy wtorek w uzgodnieniu z JW. tel. 261 315 273
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

11 PUŁK ARTYLERII W WĘGORZEWIE

ul. gen. J. Bema 7, 11-600 Węgorzewo

Termin kwalifikacji: w każdą środę w uzgodnieniu z JW. tel 261 337 132
Potrzeby dotyczą grupy rakietowej i artylerii, grupy osobowej technicznej oraz grupy osobowej eksploatacji systemów łączności

15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY W GOŁDAPII

ul. Partyzantów 33, 19-500 Gołdap

Termin kwalifikacji: w każdy poniedziałek w uzgodnieniu z JW. tel. 261 336 244
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA W SZCZECINIE

al. Wojska Polskiego 250, 70-904 Szczecin

Termin kwalifikacji: w każdy wtorek

Kwalifikacje do korpusu szeregowego

2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY W PRZASNYSZU

ul. Makowa 1, 06-300 Przasnysz

Termin kwalifikacji: w każdy poniedziałek lub środę po wcześniejszym ustaleniu
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska: kierowca, elektromechanik, młodszy mechanik

11 BATALION DOWODZENIA W ŻAGANIU

ul. Żarska 1, 68-100 Żagań

Termin kwalifikacji: w każdy czwartek kwietnia godz. 8.00
(stawiennictwo 7.45 przy biurze przepustek
ul. Żarska, brama środkowa)
Kwalifikacje do 
korpusu:

oficerów
rezerwy ppor./por. w korpusach:
łączności i informatyki

podoficerów rezerwy
sierż., st. sierż., mł. chor. w korpusach: 
logistyki, łączności i informatyki, inżynierii wojskowej

szeregowych zawodowych

Wymagane dokumenty:
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do przystąpienia do egzaminu sprawnościowego,
- książeczka wojskowa,
- dowód osobisty,
- świadectwo służby (dotyczy byłych żołnierzy zawodowych),
- zaświadczenie o ukończeniu służby przygotowawczej - w przypadku żołnierzy NSR,
- świadectwo ukończenia szkolenia podstawowego - w przypadku żołnierzy NSR,
- inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, np. prawo jazdy, świadectwa ukończenia szkół, certyfikaty,
- ubiór sportowy.

Kwalifikacje są prowadzone w II etapach:

Etap I - sprawdzian sprawności fizycznej,
Etap II - rozmowa kwalifikacyjna
tel. 261 688 457

17 BRYGADA ZMECHANIZOWANA MIĘDZYRZECZ

ul. Wojska Polskiego 17, 66-300 Międzyrzecz

Termin kwalifikacji: w każdy wtorek od godz. 8.00

BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ ŚWIĘTOSZÓW

ul. Sztabowa 1, 59-726 Świętoszów

Termin kwalifikacji: w każdy czwartek od godz. 8.00
Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska:
działonowy, kierowca, młodszy ładowniczy, kierowca-obsługa, kierowca-operator, mechanik, mechanik-spawacz, młodszy elektromechanik, młodszy kierowca, młodszy kierowca-spawacz, młodszy kierowca-ślusarz, młodszy ślusarz

6 BATALION DOWODZENIA W KRAKOWIE

ul. Ułanów 43, 30-901 Kraków

Terminy kwalifikacji:
14 listopad, 5 grudzień 2017 r. godz.8.00

Kwalifikacje na stanowiska:
Technik Pododdziału (podof.* SW1: 38T21, UP: 5/6/7)
Dowódca Obsługi (podof. SW1: 28D32, SW2: 28D34, UP:5/6/7)
Starszy Nurek (podof. mł.** SW1: 34A21, SW2: 24F21, UP: 2/3/4)
*podoficer (podof.): sierżant, st. sierżant, mł. chorąży
** podoficer młodszy (podof. mł.): kapral, st. kapral, plutonowy

6 BATALION LOGISTYCZNY W KRAKOWIE

ul. Głowackiego 11, 30-901 Kraków

Termin kwalifikacji:
  8 listopad, 13 grudzień 2017 r. godz. 8.00
Kwalifikacje do korpusu szeregowego i podoficerskiego

9 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ W BRANIEWIE

ul. Sikorskiego 41, 14-500 Braniewo

Termin kwalifikacji: w każdy wtorek w uzgodnieniu z JW. tel. 261 315 273
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

16 BATALION POWIETRZNODESANTOWY W KRAKOWIE

ul. Wrocławska 82, 30-901 Kraków

Termin kwalifikacji: 24 październik,
14, 28 listopad, 5, 12 grudzień 2017 r. godz. 8.00


Kwalifikacje
na stanowiska:

strzelec, kierowca, celowniczy

Uwaga! Obowiązkową konkurencją jest pływanie

18 BATALION POWIETRZNODESANTOWY BIELSKO-BIAŁA

ul. Bardowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała

Termin kwalifikacji:
  18 październik, 8, 22 listopad, 6, 20 grudzień 2017 r. godz.8.00

Kwalifikacje do korpusu szeregowego na stanowiska:
elektromechanik, obsługa-celowniczy, kierowca-radiotelefonista, zwiadowca, kierowca, kierowca-ratownik

4 PUŁK PRZECIWLOTNICZY W CZERWIEŃSKU

ul. Składowa 10, 66-016 Czerwieńsk

Termin kwalifikacji: w każdy wtorek i piątek

Kwalifikacje do korpusu szeregowego, podoficerskiego i oficerskiego na stanowiska:
instruktor, operator środków audiowizualnych-dowódca obsługi, starszy technik, podoficer sztabowy, dowódca obsługi, dowódca obsługi-dowódca wozu dowodzenia, kierowca-elektromechanik, kierowca-mechanik, kierowca-ślusarz, mechanik, kierowca, kierowca-obsługa, kierowca-spawacz, blacharz-spawacz, mechanik-spawacz, kierowca-operator

38 DYWIZJON ZABEZPIECZENIA OP W SOCHACZEWIE
96-500 Sochaczew

Terminy kwalifikacji: do uzgodnienia z JW.

Kwalifikacje do korpusu podoficerskiego i oficerskiego

6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY W GLIWICACH
ul. gen Andersa 47, 44-121 Gliwice

Terminy kwalifikacji: 18 październik, 8, 29 listopad, 6, 13 grudzień 2017 r. godz. 8.00
Kwalifikacje do korpusu szeregowego

34 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ W ŻAGANIU

ul. Żarska 1, 68-100 Żagań

Terminy kwalifikacji: w każdą środę o godz. 7.00
Kwalifikacje dla oficerów rezerwy posiadający STW: ppor./por. oraz specjalność wojskową
SW: 38A01, 38B05, 38T03

34 WOG W RZESZOWIE
ul. Krakowska 11B, 35-111 Rzeszów

Wakujące stanowiska służbowe:
Główny Księgowy - Szef Finansów (STE: mjr, SW: 50A01, GU: 14B)
Kierownik Ambulatorium (STE: por./kpt. SW: 40A01, GU: 12A/13B)